Obróbka skrawaniem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie obróbki metalu – obróbki skrawaniem, która obejmuje:

  • Frezowanie
  • Toczenie
  • Wiercenie
  • Szlifowanie

Na życzenie naszych klientów oferujemy wykonanie projektów i realizację zamawianych u nas wyrobów lub zamówienia wykonujemy na podstawie przesłanych do nas rysunków technicznych wyrobu. Nasze wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta jak również seryjnie, na podstawie podpisanych dotychczas umów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm, jak i niewielkich odbiorców. Mając odpowiednie zaplecze techniczne jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zlecenie, a dysponując doświadczoną i fachową kadrą jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produkowanych przez nas wyrobów.

Bogaty park maszynowy (numeryczne centra tokarskie i frezarskie) pozwalają nam na produkcję najbardziej skomplikowanych wyrobów. Jednym z wyróżniających nas elementów jest przede wszystkim gwarantowana wysoka jakość materiałów zgodna ze wszystkimi wymogami. Nasze wyroby produkowane są nie tylko na polski rynek. Mamy rzeszę wielu zagranicznych odbiorców współpracujących z nami od szeregu lat. Jako nowoczesna firma idącą za wymogami czasów, nieustannie inwestujemy w nowoczesne i nowatorskie rozwiązania techniczne, szkoląc na bieżąco naszych pracowników i dbając o bycie w czołówce firm tej branży.

Co to to jest zatem obróbka skrawaniem, na czym polega i do kogo skierowana jest ta usługa? Przybliżmy zatem nico ten temat.

Obróbka skrawaniem, krótko rzecz ujmując, jest to rodzaj obróbki ubytkowej, polegający na zdejmowaniu (ścinaniu) małych części obrabianego materiału zwanych wiórami. Proces ten realizuje się narzędziami skrawającymi. Przedmiot jak i narzędzia skrawające muszą zachowywać podczas procesu obróbki odpowiednie położenie i wykonywać odpowiednie ruchy względem siebie. Tą metodą produkujemy i jesteśmy w stanie wyprodukować każde zamówienie w zakresie: części toczonych, sprężyn z drutu, sprężyn specjalnych, części tłoczonych z blach i wielu inny wyrobów na które mamy zapotrzebowanie od naszych Klientów.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i pełna satysfakcja naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i liczba stałych klientów pozwala nam na stwierdzenie, iż jesteśmy firmą godną zaufania. Nasza działalność znajduje zastosowanie w wielu branżach takich jak: medycyna, lotnictwo, motoryzacja czy automatyka. Zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktowania się nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji w naszym biurze lub odpowiemy na wszystkie pytania telefoniczne. Współpraca z nami na pewno będzie dla Państwa owocna i satysfakcjonująca.