Zbiorniki, wymienniki ciepła, urządzenia ciśnieniowe

Nasza firma stawia na kompleksowość oferty i zaspokajanie wszelkich potrzeb klientów związanych z branżą, w której się poruszamy. W związku z tym zajmujemy się również specjalistyczną produkcją zbiorników stalowych wraz z ich montażem.

Specjalizacją naszej produkcji jest wykonywanie wolnostojących zewnętrznych zbiorników, posiadających atest na wodę pitną. Podejmujemy się produkcji zbiorników o dowolnej średnicy i pojemności od 50 do 1000 metrów sześciennych, które wykonujemy wraz z izolacją termiczną. Realizujemy własne projekty zbiorników bądź projekty dostarczone nam przez klienta.

Naszym Klientom proponujemy:

  • zbiorniki na wodę pitną
  • zbiorniki na chemikalia i zużyte oleje
  • zbiorniki na oleje roślinne
  • zbiorniki na odpady niebezpieczne

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na wykonywanie wszelkiego rodzaju zbiorników według dokumentacji powierzonej przez klienta. Powłoki wewnętrzne zbiorników pokrywamy farbami odpowiednimi dla danej substancji oraz wykonujemy izolację zewnętrzną zbiorników wełną mineralną. Dodatkowo wykonujemy płaszcze oraz wężownice grzewcze.

Dla nas nie ma wyzwania nie do pokonania – podejmujemy się skomplikowanych zleceń i staramy się je wykonać z najwyższą precyzją.