Producent konstrukcji stalowych

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie w zakresie konstrukcji stalowych. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi dostawcami gwarantujemy materiały najwyższej jakości. Zastosowanie nowoczesnych technologii wykonania pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wszystkie nasze projekty spełniają niezbędne wymagania co zapewnia całkowite bezpieczeństwo naszych konstrukcji. Nasze projekty realizujemy w głównej mierze jako wykonawca główny, jednakże współpracujemy z wieloma firmami również jako podwykonawca.

Oferujemy konstrukcje stalowe do budowy:

  • Hal sportowych
  • Hal produkcyjnych i magazynów
  • Obiektów handlowych
  • Salonów samochodowych

Stosując nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne jesteśmy wstanie zapewnić naszym klientom efektywne wykorzystanie powierzchni oraz zagwarantować bezpieczeństwo . Nasze ekonomiczne podejście do inwestycji, nie ujmując przy tym jakości, jest podstawowym atutem naszej firmy. Nasz doświadczony zespół wykonana dla Państwa całość inwestycji, począwszy od projektów skończywszy na bezpośrednim wykonawstwie. Podejmujemy się najbardziej nietypowych zleceń, zachowując wszystkie niezbędne normy i wytyczne. Nasze koncepcje dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów biorąc pod uwagę najkorzystniejsze rozwiązania.

Mając bardzo obszerną bazę transportową zapewniamy dostarczenie wszystkich elementów na miejsce montażu konstrukcji. Pracujemy na terenie całej Unii Europejskiej. Z naszym udziałem powstało wiele obiektów przemysłowych i handlowych. Posiadając wielkie zaplecze technologiczne i moce przerobowe prowadzimy jednocześnie wiele projektów , dotrzymując przy tym wszystkich terminów realizacji zleceń.

Mamy doskonale wyszkolony sztab ludzi, począwszy od pracowników w biurze projektowym, skończywszy na ekipach monterskich, posiadających wszystkie niezbędne przeszkolenia i certyfikaty, konieczny przy wykonywaniu tego typu prac. Nasza załoga podnosi nieustannie swoje kwalifikacje, aby być na bieżąco z nowymi technologiami i aby służyć swoją wiedzą naszym klientom.

O naszym profesjonalizmie i rzetelności naszej firmy świadczy fakt, iż dotychczas współpracowaliśmy w zakresie budowy konstrukcji stalowych, z największymi odbiorcami tego asortymentu w Polsce. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura lub kontaktu telefonicznego. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z naszych usług, tak jak nasi stali dotychczasowi klienci.

Jeśli chodzi o konstrukcje stalowe wykonawstwo musi zachować najwyższe możliwe standardy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie nasze projekty są realizowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Nie poprzestajemy jednak wyłącznie na produkcji i montażu. Oferujemy ponadto pomoc w opracowywaniu projektów. Z jednej strony bez problemu wykonamy konstrukcje stalowe według ścisłych zaleceń klienta, a z drugiej proponujemy skorzystanie z naszego wieloletniego doświadczenia. Biuro projektowe przygotuje koncepcję zoptymalizowaną pod każdym kątem: od zastosowanych materiałów, przez wymiary, aż po stopień zaawansowania. Wychodzimy z założenia, że najprostsze metody są najlepsze. To przekłada się nie tylko na wytrzymałość i odporność konstrukcji, ale również na zmniejszenie kosztów produkcji.

 

Zapytaj o ofertę

 

Czytaj więcej

Szczególnie polecamy naszą pomoc w tworzeniu najbardziej skomplikowanych projektów, które muszą spełniać wysokie wymagania. Instalacje technologiczne ze stali to jedna z podstaw naszej działalności. Doskonale wiemy, jakie normy muszą spełniać, aby zostały zaakceptowane nie tylko przez klientów, ale również niezależne instytucje. Konstrukcje ze stali są w związku z tym bezpieczne w użytkowaniu, co przydaje się zwłaszcza w instalacjach mających kontakt z żywnością, wodą pitną i tym podobnych miejscach.

Wykonawstwo konstrukcji stalowych – wycena

Jako profesjonaliści stawiamy na indywidualne podejście również w kwestii wyceny. Stalowe konstrukcje różnią się między sobą na wiele sposobów, dlatego nie można polegać na sztywnym cenniku. Przy ocenie kosztów wykonania bierzemy pod uwagę m.in. rozmiary zlecenia, wymiary projektu, konieczność zastosowania konkretnych metod czy narzędzi oraz podobne czynniki.

Dla naszych klientów to czysty zysk. Nie płacą bowiem za komplet usług, których nie potrzebują, a za samo wykonawstwo konstrukcji stalowych. Dzięki temu wspieramy w budowaniu firmowych oszczędności. Zaufało nam w tej kwestii już wielu klientów z Polski oraz zagranicy. Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych partnerów.