Obróbka i skrawanie CNC

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie obróbki metalu – obróbki skrawaniem, która obejmuje:

  • Frezowanie
  • Toczenie
  • Wiercenie
  • Szlifowanie

Na życzenie naszych klientów oferujemy wykonanie projektów i realizację zamawianych u nas wyrobów lub zamówienia wykonujemy na podstawie przesłanych do nas rysunków technicznych wyrobu. Nasze wyroby wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta jak również seryjnie, na podstawie podpisanych dotychczas umów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych firm, jak i niewielkich odbiorców. Mając odpowiednie zaplecze techniczne jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zlecenie, a dysponując doświadczoną i fachową kadrą jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produkowanych przez nas wyrobów.

Bogaty park maszynowy (numeryczne centra tokarskie i frezarskie) pozwalają nam na produkcję najbardziej skomplikowanych wyrobów. Jednym z wyróżniających nas elementów jest przede wszystkim gwarantowana wysoka jakość materiałów zgodna ze wszystkimi wymogami. Nasze wyroby produkowane są nie tylko na polski rynek. Mamy rzeszę wielu zagranicznych odbiorców współpracujących z nami od szeregu lat. Jako nowoczesna firma idącą za wymogami czasów, nieustannie inwestujemy w nowoczesne i nowatorskie rozwiązania techniczne, szkoląc na bieżąco naszych pracowników i dbając o bycie w czołówce firm tej branży.

Co to to jest zatem obróbka skrawaniem, na czym polega i do kogo skierowana jest ta usługa? Przybliżmy zatem nico ten temat.

Obróbka skrawaniem, krótko rzecz ujmując, jest to rodzaj obróbki ubytkowej, polegający na zdejmowaniu (ścinaniu) małych części obrabianego materiału zwanych wiórami. Proces ten realizuje się narzędziami skrawającymi. Przedmiot jak i narzędzia skrawające muszą zachowywać podczas procesu obróbki odpowiednie położenie i wykonywać odpowiednie ruchy względem siebie. Tą metodą produkujemy i jesteśmy w stanie wyprodukować każde zamówienie w zakresie: części toczonych, sprężyn z drutu, sprężyn specjalnych, części tłoczonych z blach i wielu inny wyrobów na które mamy zapotrzebowanie od naszych Klientów.

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i pełna satysfakcja naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i liczba stałych klientów pozwala nam na stwierdzenie, iż jesteśmy firmą godną zaufania. Nasza działalność znajduje zastosowanie w wielu branżach takich jak: medycyna, lotnictwo, motoryzacja czy automatyka. Zainteresowanych szczegółami naszej oferty zapraszamy do kontaktowania się nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji w naszym biurze lub odpowiemy na wszystkie pytania telefoniczne. Współpraca z nami na pewno będzie dla Państwa owocna i satysfakcjonująca.

W przypadku każdego powierzonego naszej firmie zlecenia, obróbka skrawaniem odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie, czyli takich, nad którymi kontrolę sprawują specjalne mikrokomputery. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych zalet, które wynikają z tego faktu:

 

Zapytaj o ofertę

 

Czytaj więcej

- niezwykle precyzyjna obróbka metali, bardzo często zupełnie nieosiągalna w przypadku metod manualnych,

- pełna powtarzalność wytwarzanych elementów przy realizowaniu procesu według konkretnego, pojedynczego projektu, co skrajnie redukuje ryzyko zaistnienia błędów oraz zapewnia możliwość seryjnej produkcji,

- duża oszczędność materiału, którego marnowana ilość ulega znaczącemu zmniejszeniu w porównaniu do obróbki skrawaniem wykonywana ręcznie,

- bardzo duża prędkość pracy,

- uzyskiwanie wysokiej jakości brzegów niewymagających żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych,

- relatywnie niska cena usługi, za którą odpowiadają zoptymalizowane i silnie zautomatyzowane procedury robocze.

Profesjonalna obróbka skrawaniem przez firmę GONSTAL – dlaczego warto z nami współpracować?

Obróbka skrawaniem stali nierdzewnej czy materiałów innego rodzaju, przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn CNC, zapewnia wiele korzyści, ale jednocześnie może również nieść ze sobą pewne wady. Do kluczowych z nich zaliczyć należy przede wszystkim konieczność opracowywania skomplikowanych projektów na bazie dedykowanego oprogramowania CAD, co z kolei wymaga odpowiedniej wiedzy, wprawy oraz przeszkolenia ze strony operatora. Bez tych czynników proces obróbki CNC metali może przynieść rezultaty wprost przeciwne do oczekiwanych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszego personelu, świetnej znajomości aplikacji do projektowania CAD oraz setkach zrealizowanych dla naszych klientów projektów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu doskonałą pod względem precyzji obróbkę metali. Zachowujemy przy tym również atrakcyjne ceny i bardzo szybki czas realizacji zleceń. Do kontaktu zachęcamy zatem bez względu na stopień skomplikowania planowanego do wdrożenia przedsięwzięcia czy stopień jego pilności.