Producent zbiorników stalowych

Nasza firma stawia na kompleksowość oferty i zaspokajanie wszelkich potrzeb klientów związanych z branżą, w której się poruszamy. W związku z tym zajmujemy się również specjalistyczną produkcją zbiorników stalowych wraz z ich montażem.

Specjalizacją naszej produkcji jest wykonywanie wolnostojących zewnętrznych zbiorników, posiadających atest na wodę pitną. Podejmujemy się produkcji zbiorników o dowolnej średnicy i pojemności od 50 do 1000 metrów sześciennych, które wykonujemy wraz z izolacją termiczną. Realizujemy własne projekty zbiorników bądź projekty dostarczone nam przez klienta.

Naszym Klientom proponujemy:

  • zbiorniki na wodę pitną
  • zbiorniki na chemikalia i zużyte oleje
  • zbiorniki na oleje roślinne
  • zbiorniki na odpady niebezpieczne

Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam na wykonywanie wszelkiego rodzaju zbiorników według dokumentacji powierzonej przez klienta. Powłoki wewnętrzne zbiorników pokrywamy farbami odpowiednimi dla danej substancji oraz wykonujemy izolację zewnętrzną zbiorników wełną mineralną. Dodatkowo wykonujemy płaszcze oraz wężownice grzewcze.

Dla nas nie ma wyzwania nie do pokonania – podejmujemy się skomplikowanych zleceń i staramy się je wykonać z najwyższą precyzją.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy oraz pełna kontrola nad całym procesem produkcyjnym sprawiają, że oferowane przez Gonstal zbiorniki na wodę pitną oraz inne substancje należą do najlepszych dostępnych w branży. Nieustannie ulepszamy technologie, dokładając starań, aby nasze produkty spełniały rosnące oczekiwania rynku.

 

Zapytaj o ofertę

 

Czytaj więcej

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona klientów. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami, instytucjami publicznymi, a także małymi i średnimi firmami oraz osobami prywatnymi. Tak kompleksowy i bogaty zakres naszej działalności gwarantuje, że produkcja zbiorników stalowych spełnia najwyższe światowe standardy.

Zawsze proponujemy najbardziej nowoczesne rozwiązania i reagujemy na potrzeby naszych klientów. Pracujemy całościowo, wspierając partnerów biznesowych na każdym etapie – od ustalenia założeń wstępnych, po obsługę posprzedażową. Przez lata działalności z sukcesem zrealizowaliśmy wiele projektów dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Dopasowana do oczekiwań produkcja zbiorników stalowych

Tym, co cechuje Gonstal, jest nacisk na indywidualne, dopasowane projekty, przywiązywanie uwagi do najdrobniejszych szczegółów, krótkie terminy oraz konkurencyjne ceny. W naszym przedsiębiorstwie pracują wyłącznie najlepsi w branży fachowcy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i angażują się w każdy kolejny projekt. Dzięki ich wysiłkom oraz korzystaniu z najnowszych maszyn, możemy zagwarantować, że każdy wyprodukowany przez nas zbiornik stalowy będzie w najdrobniejszych detalach zgodny z założeniami projektowymi.

Jesteśmy w stanie wykonać produkty pod każde zamówienie – zajmujemy się zarówno produkcją mniejszych wolumenów, jak i projektów obejmujących wytworzenie dużej liczby zbiorników do różnych celów. W naszej ofercie znajduje się również profesjonalny montaż zbiorników stalowych we wskazanym przez klienta miejscu. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty, dopuszczające przechowywanie w nich konkretnych substancji.

Zbiornik stalowy – oferta dla wymagających

Dzięki współpracy z różnego rodzaju laboratoriami, podmiotami zajmującymi się wdrożeniami innowacyjnych rozwiązań i sprawdzonymi dostawcami, jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Dostarczanie na rynek zbiorników stalowych na wodę, chemikalia czy oleje jest zajęciem, które wymaga wyeliminowania wszelkich niedoróbek i błędów już na etapie projektowania. W pracy korzystany wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących nie tylko trwałość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania.

Zanim udostępnimy dany produkt klientowi, przechodzi on szereg testów, a następnie jest poddawany wnikliwym analizom. Tak kompleksowe podejście do realizacji projektów pozwala nam działać dla wielu branż, które wymagają bardzo zróżnicowanych rozwiązań.

Zaufali nam największe marki – zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami oraz pełnym zakresem świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.